Právní systém ASPI

Ve fakultní počítačové síti

Právní systém ASPI je dostupný ve všech pracovních stanicích ve fakultní počítačové síti. Právní systém spustíte dvojklikem na ikonku ASPI.
 

V počítačové síti eduroam

V počítačové síti eduroam na Právnické fakultě UK můžete ve vlastním zařízení používat ke studijním účelům právní systém ASPI. Pro přístup k systému ASPI musíte do svého zařízení nainstalovat klienta ASPI a nastavení ASPI. Nejprve si ze stránek Wolters Kluwer stáhněte a nainstalujte aktuální verzi software ASPI klient. Po instalaci nespouštějte systém ASPI a pokračujte stažením a instalací Nastavení ASPI. Instalační balíček „Nastavení ASPI“ upraví nastavení ASPI klienta tak, aby se připojoval k ASPI serveru na Právnické fakultě. Toto připojení je dostupné pouze v rámci sítě eduroam na Právnické fakultě UK.

 

Bez omezení přístupu - Nové ASPI

Studenti mohou bez omezení přístupu používat webovou službu Nové ASPI dostupnou na adrese: http://noveaspi.prf.cuni.cz - pro přihlášení použijte své přihlašovací údaje do Centrální autentizační služby. Používat službu je možné výhradně ke studijním účelům.

Fakulta

Důležité odkazy

Informační systém Studium

více...

Nástěnka

více...

E-shop

více...

Nabídky práce

více...

 

Fakultní časopisy

AUC Iuridica 2/2019

více...

Jurisprudence 2/2019

více...

Právněhistorické studie č. 48/2

více...

PLWP (Working Papers) 2019/II

více...

Univerzita Karlova
© 2012 - 2016 Právnická fakulta
Univerzita Karlova, Právnická fakulta, nám. Curieových 901/7, 116 40 Praha 1, tel. +420 221 005 111