Vyhlášení veřejné soutěže EXPRO PROJEKTY

Grantová agentura ČR vyhlašuje veřejnou soutěž na podporu grantových projektů excelence v základním výzkumu EXPRO s předpokládaným počátkem řešení v roce 2019.

Cílem této skupiny grantových projektů je vytvářet podmínky pro rozvoj excelentního výzkumu, nastavit standardy excelentní vědy, napomoci překonat bariéry, které snižují úspěch projektových návrhů ERC a umožnit nabytí potřebných znalostí a zkušeností, které se zhodnotí při podávání vysoce prestižních evropských grantů. Vyústěním úspěšně řešeného projektu v rámci skupiny grantových projektů EXPRO bude projektový návrh do jedné z hlavních ERC výzev.

Organizační informace:
Soutěžní lhůta začíná 15. 5. 2018.
Návrhy projektů je možné podávat do 28. 6. 2018.
Délka řešení: 5 let s předpokládaným zahájením řešení od 1.1.2019.
Fakultní termín pro předložení návrhů: 20. 6. 2018.

Do 8. června 2018 žádáme o informaci o zapojení do soutěže, a to s uvedením alespoň názvu projektu, předpokládané struktury řešitelského týmu včetně navrhovaných úvazků a spolupracujících institucí, na e-mail: stloukalova @ prf.cuni.cz

Kompletní informace jsou uveřejněny na: https://gacr.cz/vyhlaseni-verejne-souteze-expro-projekty/.

Zadávací dokumentaci naleznete zde.

Fakultním administrátorem programu je Mgr. Kamila Stloukalová, e-mail: stloukalova@ prf.cuni.cz, tel.: 221 005 480, kancelář č. 411.