Pět důvodů, proč studovat právo v Praze

Všem zájemcům o studium na pražské právnické fakultě jsme přinesli seriál pěti online setkání nad tématy, která je nejvíce zajímají.
Živé přenosy probíhaly od 25. listopadu do 19. prosince 2020.

Bylo možné blíže poznat fakultu i Univerzitu Karlovu, dozvědět se, jak se v Praze studuje a žije, poznat blíže různé právní profese, v nichž se po studiu může absolvent či absolventka uplatnit. Bylo možné se setkat se studenty, kteří se s uchazeči podělili o vlastní zkušenosti ze studia a studentského života.

Aktuální informace vždy najdete na našem FB profilu pro uchazeče a fakultním instagramu

Další informace najdete na stránce pro uchazeče o magisterské studium, případně pište na e-mail prijimacky@prf.cuni.cz

Program:

25. listopadu 2020
Kde se vše odehrává (o fakultě) - záznam přednášky si můžete pustit ZDE

28. listopadu 2020
Univerzita Karlova  záznam přednášky si můžete pustit ZDE

2. prosince 2020
Studium a život v Praze (nejen) pro mimopražské - záznam přednášky si můžete pustit ZDE

5. prosince 2020
Ochutnávka (nejen) právních profesí už za studia - záznam přednášky si můžete pustit ZDE

19. prosince 2020