ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT-KA

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT-KA

FAIRSQUARE advokátní kancelář s. r. o.
Slezská 2127/13, Praha, Vinohrady
  • Vhodné pro: Absolvent
  • Úvazek: Full-time
  • Mzda: 40 000

Popis pracovní pozice

V našem pražském týmu rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni na pozici advokátní koncipient-ka. Jestli Tě zajímá prostředí menší, ale mezinárodní advokátní kanceláře s různorodou právní agendou, pak jsi otevřel-a ten správný inzerát.

Kdo jsme?

FAIRSQUARE LAW FIRM tvoří ve 3 zemích Evropy 25 advokátů a advokátních koncipientů se zkušenostmi z významných advokátních kanceláří, velkých korporací i akademické sféry. Řadu kvalitních právníků jsme si sami vychovali.

Pražská kancelář FAIRSQUARE LAW FIRM se nachází pár kroků od Náměstí Míru (mnoho výborných obědových míst zaručeno!), a tvoří ji 7 advokátů, 5 koncipientů a office manažerka. Nepostradatelnou součástí týmu jsou také studenti.

Zakládáme si na osobním přístupu ke klientům. Těmi jsou významné české, slovenské, ale i mezinárodní společnosti, někteří z nich světoví lídři ve svých odvětvích. Podíleli jsme se například na expanzi mezinárodního retailového řetězce do České republiky, známých mediálních kauzách, na komplexní právní podpoře celé řady start-upů a IT firem. Licencovali jsme díla významných českých umělců a zajišťovali jsme dokumentaci pro transakce v hodnotách stovek milionů korun.

V osobní přístup věříme také ve vztahu k našim zaměstnancům. Víme, že aby byl člověk v práci spokojený, je důležité přátelské pracovní prostředí, a že více než svázané korporátní procesy funguje každodenní otevřená komunikace. Vážíme si práce našich kolegů a kolegyň, ale také volného času, který potřebujeme všichni. Proto u nás není zvykem pracovat do noci nebo o víkendech.


Požadavky koho hledáme?

V týmu oceníme pečlivého a spolehlivého kolegu či kolegyni se zájmem o právo. Nemusíš umět všechno, ale musíš mít zájem a chuť se v našem oboru rozvíjet. K práci budeš také občas potřebovat angličtinu alespoň na běžné komunikační úrovni. Další jazyk nebo předchozí praxe nejsou podmínkou, ale mohou být přičteny k dobru.

Co nabízíme?

Zajímavou práci v širokém spektru právních služeb kanceláře, včetně zastupování klientů před soudy a při vyjednávání s protistranami.

Tvojí denní agendou bude zejména právní servis pro podnikatele, jako jsou smluvní a zaměstnanecké vztahy nebo právní stanoviska k různorodým otázkám. Výhodou našeho portfolia je ale možnost rozvíjet se i v jiných oborech, které Ti sedí, a které Tě zajímají, a to i tak, abys byl-a dobře připraven-a na advokátní zkoušky. O tom, co Tě baví se určitě pobavíme na pohovoru.

Těšit se můžeš na neformální a přátelskou atmosféru. Slíbit můžeme také osobní soustavnou spolupráci se školitelem a ostatními zkušenějšími kolegy, stejně jako podporu ve vzdělávání. Přímo v kanceláři se můžeš zapojit do jazykových kurzů angličtiny nebo němčiny.

Jezdíme také na teambuildingy – například na pravidelnou zimní lyžovačku do zahraničí, a pořádáme pravidelné pracovní snídaně a jiná mimopracovní setkání. Po domluvě si navíc můžeš přizpůsobit pracovní dobu a využívat home office. Jako benefity dále nabízíme stravenkový a telefonní paušál.

Finanční ohodnocení závisí na Tvých zkušenostech. Budeme-li s Tvojí prací spokojeni, mzdu budeme pravidelně zvyšovat, a cca 2x ročně přidáme i zajímavé bonusy.