Právnická fakulta UK hledá pracovníka/pracovnici na pozici: Fundraiser

Víte, jak oslovit zajímavé subjekty z komerční sféry a nadchnout je pro spolupráci s prestižní vysokou školou ve formě finanční podpory a partnerství? Máte zkušenosti s fundraisingem, zajímavé kontakty v byznysu či/a advokátní sféře nebo máte obchodního ducha a tato oblast vás zajímá? Máte komunikační schopnosti a jste kreativní? Zajímá vás oblast komerčního vzdělávání se záštitou prestižní vzdělávací instituce?

Do oddělení komunikace a vnějších vztahů PF UK hledáme schopného kolegu či kolegyni pro jednání s partnery a sponzory fakulty, udržování kontaktu s absolventy a získávání finančních prostředků z komerčních aktivit jako je prodej merchandise, kurzy pro veřejnost apod.

Jste to vy?

Co patří k vaší výbavě:

• minimálně ukončené středoškolské vzdělání
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • vynikající  vyjadřovací a komunikační schopnosti i v písemném projevu (komunikace na úrovni nejvyššího managementu)
  • pečlivost, organizovanost, strategické uvažování
  • odolnost stresu, multitasking
  • proaktivita – vyhledávání příležitostí, aktualizace kontaktů, udržování vztahů s partnery
  • marketingové myšlení v krvi – za vším vidíte možnost
  • reprezentativní vystupování, kultivovanost a ochota účastnit se nezbytných aktivit v rámci networkingu včetně vyhledávání příležitostí k navazování kontaktů
  • nebojíte se výzev a najdete způsob, jak vybrané subjekty správně oslovit
  • ovládáte nástroje MS Office - Excel, Word, Outlook a další běžné online nástroje
  • anglický jazyk máte na komunikační úrovni

Co vás u nás čeká:

• aktivní vyhledávání příležitostí a možnost vlastního nastavení procesů
  • komunikace s partnery a dodavateli, řízení projektů, komunikace s významnými subjekty i úspěšnými osobnostmi z akademické i komerční sféry
  • obchodně – projektová činnost, jejímž cílem je oslovení většího množství partnerů pro využití či rozšíření nabídky komerčních vzdělávacích aktivit a finanční podporu fakulty
  • podíl na organizaci a zajištění interních i externích akcí na fakultě (v rámci kurzů, konferencí apod.)
  • nezbytná administrativa - tvorba a udržování databází kontaktů, kontrola smluv
  • příprava fakturace a spolupráce s ekonomickým oddělením fakulty
  • samostatná a kreativní práce na nové pozici

Co vám nabízíme:

• pracovní telefon a notebook
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo soukromé životní pojištění
  • týden dovolené nad rámec zákona + 4 dny volna na osobní rozvoj
  • možnost práce na home office, flexibilní pracovní doba
  • zaškolení a možnost dalšího vzdělávání (cizí jazyky, soft skills – manažerské dovednosti, počítačová gramotnost)
  • kultivované prostředí veřejné vysoké školy
  • přátelský kolektiv
  • pracoviště v centru Prahy
  • stravování v budově fakulty
  • možnost využití rekreačních zařízení UK
  • možnost využití fakultní posilovny

Kdy nastoupíte:

• dohodou
  • úvazek 1.0

V případě zájmu o danou pozici prosím zašlete svůj profesní životopis na e-mail zichova@prf.cuni.cz.

S případnými doplňujícími dotazy k náplni práce se můžete obrátit na vedoucí oddělení komunikace a vnějších vztahů, Mgr. Vlastu Tichou na tichavl@prf.cuni.cz

Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu či distančnímu pohovoru. Zamítavé odpovědi nezasíláme.

Zasláním svého životopisu berete na vědomí, že PF UK bude v nezbytném rozsahu zpracovávat vaše osobní údaje, zejména pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu s příslušnými právními předpisy.