Budova fakulty zcela uzavřena

Jeden ze zaměstnanců naší vrátnice dnes obdržel pozitivní výsledek testu na koronavirus. Fyzicky byl v budově přítomen naposledy minulý pátek, přesto jsme se rozhodli na tuto zprávu reagovat tím, že zítra proběhne kompletní dezinfekce všech prostor. Očekáváme také další instrukce ze strany Hygienické stanice hl. města Prahy ohledně případné karantény osob, které s ním mohly přijít do styku.

Pro studenty a veřejnost je budova uzavřena už od minulé středy, od zítřka do neděle (včetně) bude vzhledem k probíhající dezinfekci uzavřena zcela, tedy i pro zaměstnance. O tom, v jakém režimu bude v dalších dnech, což se týká i podatelny, bude rozhodnuto v návaznosti na pokyny hygieniků, informovat o tom budeme nejpozději v pondělí ráno.

Kolega je – v rámci možností – v dobrém stavu, průběh nemoci je mírný, takže stoná doma.