Zveme na konferenci: Právní aspekty zajišťování bezpečnosti státu (Zkušenosti, rizika, výzvy a možnosti řešení)

obr

Ve čtvrtek 8. června 2023 proběhne za účasti odborníků z akademické sféry i bezpečnostní praxe konference „Právní aspekty zajišťování bezpečnosti státu (Zkušenosti, rizika, výzvy a možnosti řešení)“.

Konference začíná v 10:00 v místnosti č. 38 a úvodním slovem ji zahájí doc. JUDr. Jan Kudrna, Ph.D.

Pokračovat bude ve formě tří navazujících panelů věnovaných jednotlivým oblastem bezpečnostní teorie a praxe a jejich právním aspektům, s důrazem na ústavněprávní rovinu diskutované problematiky.

Konference je pořádána za podpory výzkumného projektu Cooperatio/Laws a Právnické fakulty Univerzity Karlovy.

V případě, že nejste přihlášeni a rádi byste se zúčastnili, napište prosím na e-mail: kudrnaj@prf.cuni.cz

Těšíme se na Vaši účast.

Uložit událost do kalendáře