Zapište si předmět Comparative Law of Religion, přednáší prof. Wieshaider z vídeňské univerzity

Chcete se dozvědět více o používání náboženských symbolů v evropských zemích, odhalit skrytá tajemství kontroverzních předpisů týkajících se zahalování či naopak odhalování nebo se poučit o právní úpravě náboženských svátků v evropských zemí, to vše prizmatem judikatury Evropského soudu pro lidská práva? Zapište si předmět Comparative Law of Religion, který bude přednášet prof. Wieshaider – hostující profesor katedry právních dějin, jehož působištěm je univerzita ve Vídni.

Pan profesor nabídne našim studentům výuku v atraktivní formě společné výuky se skupinou studentů vídeňské univerzity. Seznámíte se tedy, kromě výše uvedených otázek, i s dalšími tématy srovnávacího konfesního práva, výukou a kolegy na vídeňské univerzitě a také s prof. Wieshaiderem samotným.

Předmět bude probíhat formou tří setkání na půdě naší fakulty, a to 6., 7. a 8. prosince (6. prosince od 16:00 do 19:00 hod., 7. a 8. prosince od 9:00 do 12:00 hod.). V případě nepříznivé epidemické situace využijeme formy distanční výuky.

Vzhledem k tomu, že přihlašování skrze SIS již v tuto chvíli není otevřené, můžete se přihlásit e-mailem tajemníkovi katedry KPD (sejdlj@prf.cuni.cz), který vás na předmět v pořadí zapíše, a to do maximální kapacity 20 studentů PF UK. Vzhledem k nutnosti celou akci zorganizovat, ozvěte se, prosím, co nejdříve.

Pokud tedy máte zájem, neváhejte, nenechejte si příležitost utéci, pište mail a těšte se.