Výstava: Jedenáctkrát divadlo faktu - Pocta Janu Řeřichovi

V úterý 25. 2. 2020 se od 15:00 uskuteční v přízemí budovy fakulty (před místností č. 38) vernisáž výstavy Jedenáctkrát divadlo faktu - Pocta Janu Řeřichovi, kterou připravili studenti a absolventi fakulty. Na výstavních panelech je zobrazeno jedenáct politických procesů, jejichž rekonstrukci v průběhu let 2009-2019 studenti z vědeckého semináře Rekonstrukce politického procesu 50. let pod vedením prof. JUDr. Jana Kuklíka, DrSc. a Mgr. Jana Řeřichy připravili a veřejnosti v porotním sále Vrchního soudu v Praze představili.

Výstava je také ohlédnutím za působením režiséra Mgr. Jana Řeřichy, jenž zemřel v létě 2019, na poli "divadla faktu".

Výstava bude v prostorách fakulty do 10. března 2020.

Akce je volně přístupná.

Více k programu festivalu proti totalitě MENE TEKEL na stránkách www.menetekel.cz

Uložit událost do kalendáře