Vyhlášení 2. ročníku 4EU+ Visiting Professorships

Dovolujeme si Vás informovat o vyhlášení druhého ročníku iniciativy 4EU+ Visiting Professorships.

Jedná se o program nabízející akademikům jedinečnou příležitost pro sdílení odborných znalostí a získání nových perspektiv prostřednictvím 2-3 měsíčního pobytu na jiné 4EU+ univerzitě. Účastníci mohou přednášet, vyvíjet společné vzdělávací programy, vést výzkumné projekty, využívat vědecké vybavení hostujících univerzit či se podílet na organizaci vědeckých workshopů a konferencí. Program je financován z rozpočtu Asociace Evropské univerzitní Aliance 4EU+.

Přihlašování je otevřeno všem akademickým pracovníkům zaměstnaným na Univerzitě Karlově a dalších 4EU+ univerzitách do 20. května 2024. Plánovaná mobilita musí proběhnout do konce listopadu 2025.

Veškeré informace o výzvě včetně přihlašovacího formuláře jsou dostupné na webu Aliance: https://4euplus.eu/4EU-788.html.

V případě dotazů se obraťte na organizátory 4euplus@cuni.cz.

Uložit událost do kalendáře