Výběrové řízení – pomocná vědecká síla na katedře pracovního práva a práva sociálního zabezbečení

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – POMOCNÁ VĚDECKÁ SÍLA NA KATEDŘE PRACOVNÍHO PRÁVA A PRÁVA SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ

Zajímá Vás pracovní právo nebo právo sociálního zabezpečení? Rádi byste se zapojili do odborného života na fakultě, poznali své učitele i jinak než při výuce a získali nové zkušenosti, které využijete nejen v případné akademické kariéře?

Požadujeme:

• Zájem o obor pracovního práva nebo práva sociálního zabezpečení
  • Studium v 2. – 5. ročníku PF UK
  • Výborná znalost alespoň jednoho cizího jazyka
  • Uživatelská znalost práce na počítači

Nabízíme:

• Výpomoc členům katedry dle jejich pokynů – zejména rešerše, kontroly textu a redakční práce, administrativní výpomoc, pomoc při organizaci různých akcí apod.
  • Flexibilní forma spolupráce
  • Odměňování na základě stipendia ve výši stanovené univerzitními předpisy

Přihlášky:

Zájemci se mohou přihlásit nejpozději do čtvrtka 29. 9. 2022 na e-mail tomsej@prf.cuni.cz. Prosíme zašlete svůj životopis a stručný motivační dopis, z nichž budou vyplývat Vaše dosavadní zkušenosti, případné aktivity v rámci studia i důvody Vašeho zájmu o tyto pozici.

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru, který se bude konat 4. 10. 2022 v odpoledních hodinách.