Výběrové řízení na studijní pobyt LL.M. na University of San Francisco 2023/24 (pouze doktorandi PF UK)

Dovolujeme si Vás informovat o vypsání výběrového řízení pro doktorandy a doktorandky PF UK na výjezd za účelem studia v programu LL.M. na University of San Francisco, a to se slevou na školném (USF avizovala předběžně slevu 75%) a se stipendiem od PF UK (předběžný předpoklad je stipendium ve výši 200.000,- Kč na celý akademický rok 2023/2024).

Tato forma spolupráce mezi USF a PF UK trvá již více než 25 let a každý rok zpravidla jeden student doktorského programu na USF za účelem studia v programu LL.M. (vedle práce na své disertaci) vycestuje.

Výjezd na USF trvá cca. 10 měsíců (srpen 2023 - květen 2024).

Během akce Erasmus Week 2022 pořádané spolkem Common Law Society ve spolupráci se zahraničním oddělením PF UK byl tento program prezentován v rámci videokonferenčního meetingu jeho vedoucí za USF paní Julianne Traylor, diskuze se zúčastnil rovněž doktorand PF UK Piero Orlandin, který na USF v LL.M. programu studuje v letošním akademickém roce. Záznam této online prezentace si v případě zájmu můžete přehrát pod odkazem zde (heslo USFLLM@2023).

Zájemci (pouze doktorandi PF UK) o studium LL.M. na USF v roce 2023/2024 mohou podávat přihlášky emailem na international@prf.cuni.cz do 19. 2. 2023 (23:59).

Součástí přihlášky jsou tyto dokumenty (v anglickém jazyce):

1) Motivační dopis s uvedením, o kterou specializaci programu LL.M. na USF byste měli zájem;

2) CV;

3) Doporučení Vašeho školitele;

4) Jazykový certifikát TOEFL (90+) nebo IELTS (7+), ne starší 2 let - nemáte-li jej v době konání fakultního pohovoru, lze jej doplnit později.

V rámci výběrového řízení proběhne pohovor před komisí dne 21. 2. 2023 (od 15 hodin).

Uložit událost do kalendáře