Výběrové řízení do Vis Moot týmu PF UK pro rok 2022/2023

Výběrové řízení do Vis Moot týmu PF UK pro rok 2022/2023

Vis Moot tým Právnické fakulty Univerzity Karlovy
vyhlašuje doplňovací výběrové řízení na další členy týmu pro rok 2022/2023!

V následujícím školním roce proběhne již 30. ročník Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot ("Vis Moot"), největší mezinárodní moot court soutěže v oblasti soukromého práva.

Předmětem soutěže je spor vyplývající z oblasti mezinárodní koupě zboží, který je řešen v rámci mezinárodního rozhodčího řízení.

Soutěž začíná na začátku října písemnou fází a končí finálem ústních kol ve Vídni a Hong Kongu na začátku dubna.

Pokud byste se rádi této soutěže v barvách Právnické fakulty UK účastnili,
přihlaste se prosím přes formulář na adrese: https://forms.gle/RcMx7WhY3moppDkn7
do 9. září 2022 nebo napište email na adresu praguepremoot@gmail.com.

V rámci výběrového řízení bude za úkol sepsání krátkého písemného podání do 1500 slov v angličtině a následná 5 minutová ústní prezentace argumentace, taktéž v anglickém jazyce. Více informací dostanou přihlášení zájemci emailem.

Budeme se těšit!