Soutěž Science Slam - staňte se hvězdou vědeckého nebe!

slam

Soutěž Science Slam - staňte se hvězdou vědeckého nebe!

Studujete nebo pracujete na Univerzitě Karlově a zabýváte se zajímavým vědeckým tématem či projektem? Přihlaste své stand-up video do 5. ročníku soutěže Science Slam; uzávěrka přihlášek je 20. listopadu 2020.

Soutěž má formát stand-upu, tedy autorského vystoupení, které formou max. šestiminutového videa představí vědecký projekt nebo téma, kterým se autor zabývá. Kromě zajímavé zkušenosti a možnosti prezentovat svoji činnost získá každý účastník finanční i věcnou odměnu. Podrobnosti o soutěži, podmínky i nabídku odborného koučinku najdete ZDE.

Soutěžní videa zasílejte pouze formou odkazu ke stažení, např. přes služby jako Uschovna.cz, Leteckaposta.cz, OneDrive.com, Uloz.to apod. (nikoliv v příloze) na e-mail: scienceslam@cuni.cz, do předmětu napište "soutěž", uveďte své celé jméno, fakultu, název svého výstupu a e-mailový a telefonní kontakt na vás.

Soutěžit můžete v oborech medicínské vědy, humanitní a společenskovědní obory, živá příroda nebo neživá příroda. Pro inspiraci se podívejte třeba na videa z minulého ročníku!