Snídaně s rektorkou UK u nás na fakultě

Snídaně s rektorkou UK u nás na fakultě

přihlašovací formulář

Vážené zaměstnankyně, vážení zaměstnanci, milé studentky, milí studenti, členky a členové akademické obce UK!

Jaké jsou aktuální výzvy Univerzity Karlovy? Jaké kreativní nápady by mohly UK posunout dopředu? Co nás drží zpátky? Kde chceme být za pět let?

Jedna z cest komunikace, jak tyto otázky probrat, je v neformálním prostředí u kávy a croissantu, případně českého koláče!

Srdečně zvu nejen studenty a studentky, ale všechny zaměstnance UK na nová, opakovaná snídaňová setkání, kde můžeme společně a v příjemné atmosféře probírat řadu univerzitních témat.

Počet míst je omezen, na každé akci se sejdeme ve skupině 10 lidí. Pokud se snídaně zúčastní zahraniční studentky či studenti, nebo zahraniční zaměstnanci UK, bude konverzace probíhat částečně v angličtině. Těším se na vaše nápady a názory!

prof. Milena Králíčková, rektorka Univerzity Karlovy

 

Snídaně s rektorkou UK se na Právnické fakultě uskuteční 21. března od 9:00 do 10:00 v místnosti č. 117.

Pokud se chcete setkání zúčastnit, prosím, registrujte se prostřednictvím formulář zde. Pokud jste se přihlásili a poté zjistíte, že se zúčastnit nestihnete, dejte nám vědět, ať dostanou šanci i další čekatelé. Počet míst je omezen, na každé akci se sejdeme ve skupině 10 lidí. Počítejte, prosím, s 5minutovým předstihem.

 

 

 

 

Uložit událost do kalendáře