Slavnostní koncert v Karolinu u příležitosti oslav 17. listopadu - vstupenky ke stažení

Univerzita Karlova pořádá u příležitosti oslav Dne boje za svobodu a demokracii a Mezinárodního dne studentstva ve středu 17. listopadu 2021 od 19:00 hodin ve Velké aule Karolina slavnostní koncert.

Na koncertě vystoupí smíšený sbor a orchestr Pedagogické fakulty UK Collegium paedagogicum pod vedením dirigenta Marka Valáška v doprovodu Jana Kalfuse na varhany.

Pozvánku, která platí jako vstupenka pro dvě osoby, naleznete zde ke stažení v pdf.

Vzhledem k omezené kapacitě koncertu je nutné provést rezervaci na email rspv@cuni.cz nebo na tel.: 224 491 251.

Vstup bude možný pouze oproti potvrzené rezervaci. Děkujeme za pochopení.

pozvanka