Setkání "Jakou chceme fakultu" – fakulta v novém hávu v úterý 8. listopadu 2022 od 17:30 v místnosti 117

obr

Děkan fakulty prof. Radim Boháč si dovoluje pozvat všechny členky a členy akademické obce i fakultní veřejnosti na další ze série diskuzních setkání „Jakou chceme fakultu“. Tentokrát je nazváno „Fakulta v novém hávu“ a bude věnováno otázkám investic do budovy a péči a podpoře všem v akademické obci a zaměstnancům.

Více pozornosti bude věnováno:

• Jak a jaké jsou plánovány investice, jak je reflektována otázka udržitelnosti a jak na tyto oblasti fakulta získává peníze.
  • Jak má fakulta nastavenu podporu a pomoc, jaké je plánováno zapojení ombudsmanky a jaké jsou obecně plánovány další kroky v této oblasti.

Setkání slouží k prezentaci záměrů vedení fakulty v daných oblastech, diskusi o nich a získání zpětné vazby od fakultní veřejnosti.

Uložit událost do kalendáře