Sdělení proděkana - bližší podmínky vysílání studentů ke studijním pobytům v zahraničí pro akademický rok 2022/2023

Vážení,

pod odkazem zde naleznete aktuální bližší podmínky pro studijní výjezdy studentů do zahraničí pro akademický rok 2022/2023 (tj. výběrová řízení, která proběhnou v zimě a na jaře pro program Erasmus+ a další mobilitní programy v aktuálním akademickém roce, avšak fyzicky se případný výjezd uskuteční v akademickém roce 2022/2023).

Doufáme, že přes všechny nejistoty a obtíže, kterým stále celospolečensky čelíme, Vás nabídky zahraničních studijních pobytů zaujmou a budete jich chtít využít.

V případě Vašich konkrétních dotazů k jednotlivým možnostem výjezdů se neváhejte dále obracet na pracovníky zahraničního oddělení.