Sdělení k provozu zahraničního oddělení PF UK (od 20.10.2020 do odvolání)

S ohledem na vývoj situace v souvislosti s nemocí COVID-19 a aktualizaci Opatření v souvislosti se zákazem kontaktní výuky na vysokých školách ze dne 15.10.2020 ruší zahraniční oddělení až do odvolání obecné úřední hodiny pro fakultní veřejnost.

Agenda zahraničního oddělení bude vykonávána dálkově v plném režimu. Pevné telefonní linky pracovníků zahraničního oddělení (k dispozici na stránkách fakulty) budou přesměrovány na mobilní telefony tak, aby byl možný telefonický kontakt (časy přesměrování linek jsou následující: pondělí až čtvrtek 9-16 hod., pátek 9-15 hod.).

Komunikovat je možné s pracovníky zahraničního oddělení též standardně prostřednictvím emailu. Veškeré dokumenty, které by se jinak doručovaly zahraničnímu oddělení v papírové podobě, je možné příslušným pracovníkům zasílat elektronicky v naskenované podobě (tj. i s případnými nezbytnými podpisy, přílohami atp.).

Osobní návštěva zahraničního oddělení je možná v odůvodněných a zcela výjimečných případech pouze po předchozí dálkové domluvě s příslušným pracovníkem, není-li možné záležitost řešit distanční formou.