Rektorský sportovní den Univerzity Karlovy - ve středu 11. května 2022

obr

Rektorský sportovní den Univerzity Karlovy - ve středu 11. května 2022

Po dlouhé pauze se letos opět uskuteční tradiční Rektorský sportovní den Univerzity Karlovy. Tato sportem nabitá akce letního semestru proběhne ve středu 11. května 2022 na všech sportovištích univerzity.

V tento den se ruší veškerá výuka, proto opusťte přednáškové sály, zamkněte laboratoře, kanceláře a studovny, pozvěte své kolegy a kamarády a přijďte si užít jedinečnou atmosféru. Čeká vás přes 30 druhů sportovních aktivit včetně novinky v podobě šachu pro příznivce strategického myšlení. Na své si přijde opravdu každý a po sportovním zážitku pro vás bude v areálu SCUK připraveno občerstvení.

V tento den se na sportovištích setkávají studenti všech univerzitních fakult, aby poměřili síly nejen v plánovaných turnajích, ale také v rozmanitých individuálních disciplínách. Podobně jako v minulých letech budeme soutěžit ve volejbalu, basketbalu, florbalu a dalších sportovních hrách. Pokud máte raději individuální sporty, mohly by vás oslovit disciplíny, jako je orientační běh, cyklistika, golf či paddleboard na Hostivařské přehradě. Také příznivci fitness si vyberou z široké nabídky od klasického posilování přes klidnější jógu až po roztančenou hodinu dance fitness. Nabídka je pestrá, záleží pouze na vás, do čeho se zapojíte.

V letošním roce akci pořádá katedra tělesné výchovy Matematicko-fyzikální fakulty UK. Kromě pražských fakult se zapojí fakulty v Hradci Králové a nově také Lékařská fakulta v Plzni. Rektorský sportovní den bude tedy opravdovým zážitkem!

Srdečně vás všechny zveme k aktivní účasti a těšíme se na shledání. Sportu na UK zdar!

https://rektorskyden.cuni.cz/

 

 

Obr

 

Uložit událost do kalendáře