Právnická fakulta Univerzity Karlovy přijme pracovníka/pracovnici pro strategické plánování a udržitelný rozvoj

Právnická fakulta Univerzity Karlovy, nám Curieových 901/7, Praha 1

přijme

pracovníka/pracovnici pro strategické plánování a udržitelný rozvoj

Lze uvažovat i o dělení pozice na dva samostatné krácené pracovní úvazky s oddělenými náplněmi práce.

Náplň práce:

V oblasti strategického plánování:

• Kontrola a dohled nad realizací Strategického záměru PF UK pro rok 2021 – 2025, vč. přípravy každoročních plánů realizace a jejich vyhodnocování, podrobný rozpad strategického záměru a prioritizace cílů, sběr podkladů pro aktualizaci, příprava souvisejících strategických a koncepčních materiálů s cílem podchycení dlouhodobých vizí PF UK, příprava podkladů a koordinace plánovaných setkání Komise pro strategii či dalších tematických pracovních skupin, participace na přípravě projektů zaměřených na strategický rozvoj fakulty.

V oblasti udržitelného rozvoje:

• Komplexní podchycení agendy udržitelného rozvoje na PF UK, vč. sběru a přípravy podkladů souvisejících s udržitelným rozvojem (zpracování analýzy udržitelnosti, analýzy potřeb cílových skupin, námětů ze strany akademické obce, zajištění doplnění energetického auditu, prioritizace cílů a výzev v oblasti udržitelnosti), příprava metodik, spolupráce s fakultními  či univerzitními koordinátory, práce na přípravě implementačního plánu principů udržitelného rozvoje, vč. prosazování prvků společenské odpovědnosti, participace na přípravě projektů.

Požadujeme:

• VŠ vzdělání
  • Ideálně praxe v oblasti projektového řízení, nejméně 3 roky zkušeností v oblasti strategického řízení či udržitelného rozvoje, znalost MS Office.
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti, schopnost týmové i samostatné práce, kultivovaný písemný projev, spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup k tématu.
  • Zájem o řešenou problematiku, orientace v otázkách strategického plánování, znalost trendů v oblasti udržitelného rozvoje a cirkulární ekonomiky, sociální angažovanost.
  • Zkušenosti s prací v akademickém prostředí výhodou.

Nabízíme:

Práci na úvazek 0,4 – 0,8 se smlouvou na dobu určitou a výhledem na dobu neurčitou.

Zajímavou, odpovědnou a samostatnou práci v příjemném kolektivu.

Flexibilní pracovní dobu, vč. možností homeoffice.

5 týdnů dovolené a 4 dny osobního rozvoje.

Benefity ve formě jazykového a odborného vzdělávání a další univerzitní benefity, vč. Multisport karty či příspěvků na penzijní či životní pojištění.

Stravenkový paušál s využitím závodního stravování v budově, možnost využití fakultní posilovny i knihovny.

Zázemí v architektonicky výjimečné budově v centru Prahy, s vynikající dopravní dostupností.

Nástup:

Dle dohody.

V případě Vašeho zájmu o danou pozici zašlete Váš profesní životopis a motivační dopis na email: drubovam@prf.cuni.cz.

Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru. Zamítavé odpovědi nezasíláme.

Zasláním svého životopisu souhlasíte s tím, aby PF UK zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu s příslušnými právními předpisy.

Případné doplňující dotazy směřujte na Mgr. Pavlu Čerychovou, vedoucí Oddělení strategického rozvoje, email: cerychova@prf.cuni.cz.