Právnická fakulta UK přijme pracovníka/pracovnici správy a údržby budovy (na provozní oddělení)

Právnická fakulta Univerzity Karlovy, nám Curieových 901/7, Praha 1 přijme na Provozní oddělení

pracovníka/pracovnici správy a údržby budovy

Náplň práce

Administrativní – příjem, evidence a příprava požadavků, žádostí, pošty, faktur, objednávek atd.

Pronájem prostor – příjem a evidence žádostí, příprava podkladů pro smluvní dokumentaci a fakturaci, organizace akcí

Opravy a údržba objektu a zařízení – příjem nahlášených nenadálých událostí a jejich předání daným úsekům provozního oddělení

Skladové hospodářství – odpovědnost za pořízení, příjem, evidenci a výdej stavu hospodářských prostředků, včetně příslušné účetní administrativy, archivace a inventarizace. Nákup za hotovost v drobném rozsahu a vyúčtování záloh.

Požadujeme:

• SŠ vzdělání
  • Praxe v oboru (zkušenosti na obdobné pozici)
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti, schopnost týmové i samostatné práce, spolehlivost, pečlivost, smysl pro detail, aktivní přístup k tématu.
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

• Úvazek 1,0 se smlouvou na dobu určitou a výhledem na dobu neurčitou
  • Zajímavou, odpovědnou a samostatnou práci v příjemném kolektivu
  • 5 týdnů dovolené a 5 dnů osobního rozvoje
  • Benefity ve formě jazykového a odborného vzdělávání a další univerzitní benefity, vč. Multisport karty či příspěvků na penzijní či životní pojištění
  • Stravenkový paušál s využitím závodního stravování v budově, možnost využití fakultní posilovny i knihovny
  • Zázemí v architektonicky výjimečné budově v centru Prahy, s vynikající dopravní dostupností

Nástup:

Dle dohody. V případě Vašeho zájmu o danou pozici zašlete Váš profesní životopis na email: drubovam@prf.cuni.cz.

Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru. Zamítavé odpovědi nezasíláme.

Zasláním svého životopisu souhlasíte s tím, aby PF UK zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu s příslušnými právními předpisy.