Právnická fakulta UK, přijme na sekretariát fakulty pracovnici/pracovníka na pozici asistentka/asistent sekretariátu děkana a tajemníka fakulty

Právnická fakulta Univerzity Karlovy, nám. Curieových 901/7, Praha 1

přijme na sekretariát fakulty pracovnici/pracovníka na plný pracovní úvazek na pozici asistentka/asistent sekretariátu děkana a tajemníka fakulty.

Náplň práce

• asistentská a organizační podpora pro vedoucí sekretariátu, děkana a tajemníka fakulty,
  • evidence oficiální korespondence (příchozí, odchozí pošta a interní dokumenty PF UK) v ESS (Elektronické spisové službě)
  • zastupování vedoucí sekretariátu v době její nepřítomnosti a další úkoly spojené s činností sekretariátu.

Požadujeme

• ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, příp. VOŠ nebo VŠ,
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office zejména Word, Excel, Powerpoint, Outlook, MS Teams),
  • znalost ESS (Elektronické spisové služby) výhodou
  • komunikační a organizační schopnosti,
  • příjemné vystupování, zodpovědnost a pečlivost
  • samostatnost, spolehlivost, proaktivní a pozitivní přístup
  • znalost Aj na komunikativní úrovni (vyřizování e-mailů, telefonátů, osobní komunikace).

Nabízíme

• práci na pracovní úvazek 1,0,
  • pracovní místo na dobu určitou, zástup za RD
  • po šesti měsících příspěvek na penzijní připojištění 1 500 Kč/měs.,
  • pracoviště v památkově a architektonicky cenné budově v centru Prahy s vynikající dostupností metrem, autobusem i tramvají,
  • závodní stravování v budově fakulty
  • možnost využití fakultní knihovny a posilovny,
  • možnost využití programu MultiSport,
  • možnost navštěvovat kurzy angličtiny nebo němčiny na fakultě,
  • vhodné i pro absolventy bez praxe.

Nástup: květen 2022, po dohodě možný nástup v jiném termínu

Nástupní mzda: nástupní plat dle mzdového předpisu UK, po zkušební době možnost osobního ohodnocení, přehodnocení mzdy nejpozději při prvním výročí trvání pracovního poměru.

V případě Vašeho zájmu o danou pozici, zašlete Váš profesní životopis na email: drubovam@prf.cuni.cz.

Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru. Zamítavé odpovědi nezasíláme.

Zasláním svého životopisu souhlasíte, aby PF UK zpracovávala vaše osobní údaje pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu s příslušnými právními předpisy.