Právnická fakulta UK přijme na oddělení informačních technologií pracovníka/pracovnici na plný pracovní úvazek na pozici administrátora webových stránek.

Náplň práce:

• administrace webových stránek,
  • vyvíjení nových webových stránek,
  • administrace systému moodle

Nabízíme:

• práci na úvazek 1,0,
  • po šesti měsících příspěvek na penzijní připojištění 1.500,- Kč/měs.,
  • možnost využití výhod sociálního fondu Univerzity Karlovy
  • dotované stravování v budově fakulty,
  • možnost využití fakultní posilovny a knihovny,
  • možnost využití programu MultiSport,
  • možnost navštěvovat kurzy angličtiny nebo němčiny na fakultě,

Vhodné i pro absolventy bez praxe.

Nástup: říjen 2022

Požadujeme:

• středoškolské vzdělání,
  • základní znalost AJ,
  • komunikativnost, spolehlivost, samostatnost a organizační schopnosti,
  • znalost HTML/CSS,  znalost CMS drupal/wordpress, základní znalosti SQL, kancelářského softwaru (Word, základy Excel a Powerpoint)

V případě Vašeho zájmu o danou pozici, zašlete Váš profesní životopis na email: drubovam@prf.cuni.cz

Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru. Zamítavé odpovědi nezasíláme.

Zasláním svého životopisu souhlasíte, aby PF UK zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu s příslušnými právními předpisy.