Právnická fakulta UK hledá pracovníka/pracovnici na pozici: Projektový asistent oddělení komunikace a vnějších vztahů

Máte rádi ve věcech přehled a umíte udržet pořádek a řád? Zvládáte organizaci více činností najednou a pohlídat termíny, ceny, kontakty a neděsí vás papírování ani tabulky?
Hledáte smysluplnou práci, kde budete svojí aktivitou přispívat k hladkému chodu důležitých procesů v rámci oddělení i celé instituce?

Do oddělení komunikace a vnějších vztahů PF UK hledáme schopného kolegu či kolegyni, který zvládne koordinovat množství různorodých činností oddělení, pomůže nám hlídat a správně vyhodnocovat priority i termíny, postupy, bude hledat nejlepší řešení a podílet se na jejich realizaci.

Jste to vy?

Jací jste?

• máte minimálně ukončené středoškolské vzdělání
  • jste spolehliví, samostatní, zodpovědní
  • jste komunikativní, trpěliví i asertivní
  • jste pečliví, organizovaní, máte rádi ve věcech pořádek a plán
  • jste proaktivní a kreativní
  • ovládáte nástroje MS Office - Excel, Word, Outlook, ideálně též MS Project a další obvyklé nástroje

Co vás u nás čeká:

• přehled nad činnostmi oddělení a jejich organizace, dohled nad termíny a procesy, organizace činností
  • spolutvorba a správa databází kontaktů (medialist, dodavatelé, instituce, firmy, partneři)
  • administrace a archivace smluv a ostatních dokladů, rozpočtů apod.
  • komunikace s účastníky kurzů, partnery a dodavateli např. reklamních předmětů
  • podíl na organizačním zajištění příležitostných akcí na fakultě (pronájmy, kurzy, konference)
  • administrace účetních dokladů – objednávky, faktury, průvodky, přehled o finančních zdrojích oddělení a spolupráce s ekonomickým oddělením fakulty
  • koordinace s ostatními odděleními na fakultě i v rámci UK

Co vám nabízíme:

• pracovní telefon a notebook
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo soukromé životní pojištění
  • týden dovolené nad rámec zákona + 4 dny volna na osobní rozvoj
  • možnost práce na home office, flexibilní pracovní doba
  • zaškolení a možnost dalšího vzdělávání (cizí jazyky, soft skills – manažerské dovednosti, počítačová gramotnost)
  • kultivované prostředí veřejné vysoké školy
  • přátelský kolektiv
  • pracoviště v centru Prahy
  • dotované stravování v budově fakulty
  • možnost využití rekreačních zařízení UK
  • možnost využití fakultní posilovny

Kdy nastoupíte:

• dohodou
  • úvazek 1.0

V případě zájmu o danou pozici prosím zašlete svůj profesní životopis na e-mail klausovr@prf.cuni.cz.

S případnými doplňujícími dotazy k náplni práce se můžete obrátit na vedoucí oddělení komunikace a vnějších vztahů, Mgr. Vlastu Tichou na tichavl@prf.cuni.cz

Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu či distančnímu pohovoru. Zamítavé odpovědi nezasíláme.

Zasláním svého životopisu berete na vědomí, že PF UK bude v nezbytném rozsahu zpracovávat vaše osobní údaje, zejména pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu s příslušnými právními předpisy.