Právnická fakulta hledá referenta/referentku pro přijímací řízení

Právnická fakulta Univerzity Karlovy, nám. Curieových 7, 116 40 Praha 1 přijme na studijní oddělení pracovníka/pracovnici na plný pracovní úvazek na pozici studijní referent/ka pro agendu přijímacího řízení do magisterského studia.

Náplň práce:

• studijní agenda podle Pravidel pro organizaci studia PF UK a Studijního a zkušebního řádu UK v prostředí studijního informačního systému UK a elektronického systému spisové služby,
  • související komunikace se studenty a akademickými pracovišti.

Požadujeme:

• ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, příp. VOŠ nebo VŠ,
  • dobrá znalost práce  na PC (Word, Excel),
  • organizační schopnosti,
  • samostatnost, spolehlivost a pečlivost,
  • znalost Aj na komunikativní úrovni je výhodou.

Nabízíme:

• práci na úvazek 1,0,
  • nástupní plat 22.000,- Kč/měs. (podle kvalifikace), po zkušební době možnost   osobního příplatku, přehodnocení mzdy nejpozději při prvním výročí trvání pracovního   poměru,
  • po šesti měsících příspěvek na penzijní připojištění 1.500,- Kč/měs.,
  • pracoviště v památkově a architektonicky cenné budově v centru Prahy s vynikající   dostupností metrem, autobusem i tramvají,
  • závodní stravování v budově fakulty,
  • možnost využití fakultní posilovny a knihovny,
  • možnost využití programu MultiSport,
  • možnost navštěvovat kurzy angličtiny nebo němčiny na fakultě,
  • vhodné i pro absolventy bez praxe.

Nástup: březen 2020.

V případě Vašeho zájmu o danou pozici zašlete Váš profesní životopis na e-mail: zichova@prf.cuni.cz, tel. 221 005 327, 326.

Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Zasláním svého životopisu souhlasíte, aby PF UK zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu s příslušnými právními předpisy.