Pozvánka na členskou schůzi základní organizace vysokoškolského odborového svazu PF UK, 15. 3.

Vážení členové ZO VOS na PF UK,

výbor ZO si vás tímto dovoluje pozvat na členskou schůzi naší odborové organizace. O její svolání požádal nový pan děkan, který současně navrhl část programu. Výbor tuto iniciativu vítá jako možnost vzájemné diskuse nad aktuální problematikou

Termín a místo konání: úterý 15. 3. 2022 od 9:00 hodin v místnosti č. 38

Program schůze:

• Zahájení, určení zapisovatele
  • Představení pana děkana a jeho úvodní slovo
  • OD o pravidlech pro změnu pracovních smluv a mzdových výměrů u zaměstnanců zařazených na fakultě zapojených do externích grantů nebo projektů
  • OD k provedení Vnitřního mzdového předpisu Univerzity Karlovy
  • Informace o výroční konferenci VOS
  • Diskuse
  • Závěr

Těšíme se na setkání.