Pozvání na otevření renovované fakultní kavárny a nové relaxační zóny v přízemí fakulty (20. 2.)

obr

Pozvání na otevření renovované fakultní kavárny a nové relaxační zóny v přízemí fakulty (20. 2.)

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

přijměte naše pozvání k otevření renovované fakultní kavárny a nové relaxační zóny v přízemí fakulty. Měli jsme tento krok v plánu (dokonce i v tom strategickém pro roky 2021–2025), protože chceme zajistit všem, co na fakultě působí, co nejlepší zázemí ke studiu, výuce, bádání a práci obecně. A oddych k tomuto zázemí neodmyslitelně patří.

Ke spolupráci v projektu rekonstrukce kavárny a relaxační zóny jsme z řady došlých nabídek vybrali architektonické studio Čtyři stěny, s.r.o., které se specializuje na návrhy interiérů a rezidenčních objektů. Záměrem autorek a autorů nového pojetí zmiňovaných prostor bylo navázat na původní architekturu co do prvků, detailů i materiálů, tak, aby výsledkem byla moderně a svěže působící kavárna, což se, jak doufáme, podařilo. Vznikl tu nový, reprezentativní prostor, který nabízí různorodé využití. Jedna z jeho částí je věnována nápaditě stupňovitě řešené „tiché“ studovně, je zde také čítárna s pohodlným měkkým posezením v křeslech nebo na čalouněném nábytku. Kavárnu osvěžil nový barový pult, moderní kavárenské stoly a židle. Ty byly v kombinaci s čalouněným nábytkem zvoleny tak, aby se docílilo větší intimity a lepší akustiky prostoru. 

Srdečně si vás proto dovolujeme pozvat: zastavte se v úterý 20. 2. v 17 hodin v kavárně Coffee Break na šálek kávy a drobné občerstvení spojené se slavnostním otevřením relaxační zóny a kavárny v novém hávu.

Při této příležitosti budou také vylosováni tři respondenti ankety “Jakou chcete fakultu?” 

 

Těšíme se na Vás.

 

Prof. JUDr. Radim Boháč, Ph. D.,
děkan fakulty 

 

JUDr. Věra Honusková, Ph.D.,
proděkanka pro rozvoj fakulty

 

Uložit událost do kalendáře