Podpora studentům zasaženým konfliktem na Ukrajině / Support For Students Affected by Situation in Ukraine

foto

Právnická fakulta se znepokojením sleduje vývoj konfliktu na území východní Ukrajiny a věří v jeho mírové řešení.
Svým studentům, kteří jsou nebo budou konfliktem přímo nebo nepřímo zasaženi, je fakulta připravena nabídnout pomoc a podporu.
V případě potřeby této pomoci nebo podpory se prosím obracejte na zahraniční oddělení (international@prf.cuni.cz).

The Faculty of Law is following with concern the development of the conflict in Eastern Ukraine and believes in its peaceful resolution.
The Faculty is ready to offer help and support to its students who are or will be directly or indirectly affected by the conflict.
If you need such assistance or support, please contact the International Office (international@prf.cuni.cz).