Poděkování za bezproblémové státnicové září

Všem zkoušejícím, losujícím kolegyním a kolegům, dohlížejícím doktorandkám a doktorandům, paní referentce Králové a hlavně studentkám a studentům, kteří do toho šli, děkujeme, že zvládli 3. a 4. část SZZK, i když se kolem nás zlověstně stahovala epidemiologická mračna.

Poděkování patří i všem katedrám, které úspěšně zorganizovaly desítky obhajob a oborových státnic.

Protože studentská i učitelská zpětná vazba nasvědčuje tomu, že nová organizace průběhu 3. a 4. části SZZK má perspektivu, intenzivně pracujeme na tom, aby časový harmonogram přípravy na zkoušení a samotné zkoušení lépe odrážely nejen novou skladbu otázek v soukromoprávní a veřejnoprávní části SZZK, ale též možnost nahlédnout do příslušných předpisů nejen při samotném zkoušení, ale také při přípravě na zkoušení. Vše bude projednáváno již 15. října na zasedání AS PF UK, kde budou připravované změny předloženy v rámci návrhu novely Pravidel pro organizaci studia.

Ještě jednou všem díky!

Marta Chromá