PF UK uzavřela dohodu o výměně studentů s National University of Singapore, Faculty of Law - No. 1 Law School v Asii

Během léta se PF UK podařilo vyjednat spolupráci s právnickou fakultou velmi prestižní univerzity v Asii. Jedná se o  National University of Singapore, Faculty of Law (NUS)

Na základě podepsané mezifakultní dohody bude od příštího akademického roku probíhat vzájemná výměna pregraduálních studentů.

NUS je podle mezinárodních srovnávacích žebříčků jednou z nejlepších právnických fakult světa, např. Times Higher Education ranking ji řadí na 9. místo z právnických fakult celosvětově a na 1. místo v rámci Asie. NUS má velmi rozmanitou a bohatou nabídku odborných předmětů v angličtině. Věříme proto, že o možnost studia na NUS bude mezi studenty PF UK zájem!

O výjezd na jeden semestr (výjimečně i dva semestry) se můžete ucházet už příští akademický rok 2024/2025 (ze strany NUS jsou preferovány příjezdy na jejich letní semestr od ledna do května). Smlouva počítá s možností studijního pobytu až 2 studentů PF UK ročně, obdobně na PF UK rádi přivítáme studenty ze Singapuru

O vypsání výběrového řízení na studijní zahraniční pobyty (nejen) na NUS budete informováni v aktualitách a na facebooku zahraničního oddělení.