Organizace výuky v letním semestru (tzv. hybridní jaro)

S ohledem na aktuální epidemiologickou situaci je zřejmé, že výuka v letním semestru 2020/2021 nebude moci proběhnout standardním způsobem. Je nutné počítat s tím, že bude zahájena distančním způsobem, a je nejisté, zda bude moci být v průběhu semestru využita výuka kontaktní.

Vedení fakulty proto připravilo a – po zapracování připomínek vedoucích kateder a členů komise pro otázky studia – schválilo speciální pravidla upravující postup pro přípravu výuky v letním semestru 2020/2021 a případné změny její formy v průběhu tohoto semestru. V zásadě vycházejí z pravidel, která platila v zimním semestru, na řadě míst však byla zpřesněna, doplněna a někde i upravena. Všem členům akademické obce proto doporučujeme se s nimi seznámit.

Organizace výuky v letním semestru 2020/2021 (tzv. hybridní jaro)

Aktualizace (28. ledna 2021): Upozorňujeme také na dokument Doporučení pro fakulty – hybridní jaro, který připravil rektorát UK.