Naše fakulta má tři nově jmenované profesory a dva soudce

Prezident republiky Miloš Zeman jmenoval včera 15. prosince na zámku v Lánech 80 nových profesorů a profesorek. Mezi 26 jmenovanými z Univerzity Karlovy jsou tři učitelé naší fakulty, a to prof. Tomáš Gřivna pro obor trestní právo, kriminologie a kriminalistika, prof. Jakub Handrlica pro obor správní právo a správní věda a prof. Harald Christian Scheu pro obor evropské právo.

Po kontrasignaci rozhodnutí předsedou vlády budou jmenovací dekrety předány ministrem školství, mládeže a tělovýchovy.

Dále prezident jmenoval 50 nových soudců, z nichž dva působí rovněž na Právnické fakultě UK, a to dr. Petra Navrátila z katedry evropského práva na obvodní soud pro Prahu 2 a Mgr. Jana Chmela z katedry politologie a sociologie na obvodní soud pro Prahu 4.

Všem nově jmenovaným srdečně gratulujeme!