Nabídka zaměstnání na PF UK: studijní referent/referentka pro agendu rigorózního řízení

Právnická fakulta Univerzity Karlovy, nám. Curieových 901/7, Praha 1

přijme na studijní oddělení pracovníka/pracovnici na plný pracovní úvazek na pozici studijní referent/ka pro agendu rigorózního řízení.

Náplň práce

• agenda rigorózního řízení podle Pravidel pro organizaci státní rigorózní zkoušky na PF UK, Rigorózního řádu UK a opatření děkana v prostředí studijního informačního systému UK a elektronického systému spisové služby,
  • související komunikace s účastníky rigorózního řízení a akademickými pracovišti.

Požadavky

• ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, příp. VOŠ nebo VŠ,
  • znalost Aj na komunikativní úrovni je výhodou,
  • pokročilá znalost PC (MS Excel a Word),
  • ochotu učit se novým věcem,
  • týmového ducha,
  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost, organizační a komunikační dovednosti.

Nabízíme

• práci na pracovní úvazek 1,0,
  • vhodné i pro absolventy bez praxe,
  • zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci v příjemném prostředí,
  • možnost odborného vzdělávání,
  • zaškolení v používaných informačních systémech,
  • platové zařazení dle vnitřních mzdových předpisů UK, po zkušební době možnost osobního příplatku, přehodnocení mzdy nejpozději při prvním výročí trvání pracovního poměru,
  • 5 týdnů dovolené,
  • po šesti měsících příspěvek na penzijní připojištění 1.500,- Kč/měs.,
  • pracoviště v památkově a architektonicky cenné budově v centru Prahy s vynikající dostupností metrem, autobusem i tramvají,
  • závodní stravování v budově fakulty,
  • možnost využití fakultní posilovny a knihovny,
  • možnost navštěvovat jazykové kurzy na fakultě.

Předpokládaný nástup: 15. 9. 2021

V případě Vašeho zájmu o danou pozici, zašlete Váš profesní životopis do 30.8.2021 na email: drubovam@prf.cuni.cz.

Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu či distančnímu pohovoru. Zamítavé odpovědi nezasíláme.

Zasláním svého životopisu berete na vědomí, že PF UK bude v nezbytném rozsahu zpracovávat vaše osobní údaje, zejména pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání v souladu s příslušnými právními předpisy.