Nabídka mimořádného blokového předmětu "Grundzüge des Arbeitsrechts" HV4013 (vyučuje online Prof. Frank Maschmann, UNI Regensburg)

Prof. Frank Maschmann

Vážené studentky, vážení studenti,

rádi bychom Vás pozvali k účasti na mimořádném blokovém předmětu Grundzüge des Arbeitsrechts (HV4013), na nějž se můžete zapsat skrze SIS.

Předmět bude vyučovat hostující profesor na PF UK (Katedra pracovního práva a práva sociálního zabezpečení PF UK) a proděkan PF UNI Regensburg Prof. Dr. Frank Maschmann. Předmět proběhne online (předpokládá se aplikace Zoom) v německém jazyce (rozpis termínů a témat je obsažen v přiloženém plakátu).

V případě zájmu doktorandů a dalších účastnit se semináře bez zápisu předmětu v SISu je možno se přihlásit též emailem na kohout@prf.cuni.cz