Nabídka měsíčních stipendijních pobytů pro doktorandy a akademiky na Universität Hamburg v roce 2023

Universität Hamburg nabízí prostřednictvím rektorátu UK tato dodatečná stipendia pro akademiky a doktorandy na pro rok 2023:

• 4 jednoměsíční stipendia pro doktorandy - 1200 EUR/měsíčně;
  • 4 jednoměsíční stipendia pro akademiky – 1900 EUR/měsíčně.

Ubytování v Hamburku si akademici i doktorandi musí zajistit sami.

Požadované přílohy:

• Academic Visitor Application
  • Strukturovaný životopis (jen u doktorandů)
  • Předběžný příslib přijetí od pedagoga z partnerské univerzity (u akademiků    zvací dopis)
  • Podrobný popis studijního záměru v němčině nebo angličtině (jen u doktorandů)
  • Studijní průměr z předešlého studia (jen u doktorandů)

Prosíme akademiky o zaslání všech podkladů na zahraniční oddělení PF UK do 14. 9. 2023.

Výběrové řízení na tyto měsíční pobyty pro doktorandy bude vyhlášeno přes online aplikaci.
Doktorandy tedy prosíme o nahrání veškerých dokumentů do online aplikace do 14. 9. 2023.

Uložit událost do kalendáře