Možnost absolvování klauzurní práce nanečisto pro studenty předmětu Trestní právo IV.

Katedra trestního práva se letos rozhodla přispět k přípravě studentů na absolvování klauzurní práce z trestního práva mimo jiné tím, že jim bude umožněno složení klauzurní práce „nanečisto“.

Studenti předmětu Trestní právo IV mají možnost absolvovat cvičnou klauzurní práci distančně přes aplikaci Moodle po vzoru posledních (tzv. Covidových) termínů.

Zadání klauzurní práce bude studentům v aplikaci zpřístupněno dne 8. 3. ve 12 hodin a možnost jejího vypracování se uzavře po dvou hodinách, tedy ve 14 hodin.

Studenti tak mají jedinečnou příležitost vyzkoušet si nanečisto klauzurní práci s podmínkami, které jsou pro klauzurní práci nastaveny (zejm. práce samostatně a pouze za pomoci papírových SZ či ÚZ).

Vyhodnocení odevzdaných řešení klauzurních prací proběhne následující týden dne 15. 3. 2022 v rámci předmětu Trestní právo IV.