Letní škola: Evropská úmluva o ochraně lidských práv v praxi

Letní škola: Evropská úmluva o ochraně lidských práv v praxi

Rádi byste se zlepšili v právních dovednostech a prohloubili si praktické znalosti v oblasti evropské ochrany lidských práv?

Vyrazte na letní školu Právnické fakulty UK s tématem Evropská úmluva o ochraně lidských práv v praxi. Vítáni jsou jak absolventi lidskoprávních výběrových předmětů, stáží a soutěží v simulovaných soudech, tak studenti se zájmem o problematiku lidských práv bez větší předchozí zkušenosti.  

Kdy? 17. – 20. června 2021 (povinný program: čtvrtek večer - neděle poledne)

Kde? Patejdlova Bouda, Špindlerův Mlýn

Lektorský tým:  Petr Konůpka, zástupce vládního zmocněnce pro zastupování ČR před ESLP, Monika Hanych, Eliška Hronová, Miroslav Kaštyl, Eva Petrová, Kateřina Radová, právníci Kanceláře vládního zmocněnce pro zastupování ČR před ESLP, Hana Draslarová, asistentka Centra právních dovedností PF UK Martin Kopa, soudce krajského soudu v Brně, zakladatel stránky Iurium Daily

Letní škola je pořádána v rámci projektu „Zvyšování povědomí o judikatuře Evropského soudu pro lidská práva a dalších mezinárodních závazcích ČR v oblasti lidských práv“, jenž je financován z Fondů EHP a Norska 2014 – 2021.

foto

 

Přihlásit se můžete do 6. dubna 2021. Na základě odevzdaných přihlášek bude přijato k účasti 20 studentů. Případné dotazy zasílejte na adresu: draslarova@prf.cuni.cz.

Organizační informace a pokyny najdete v pdf ZDE.

Uložit událost do kalendáře