Konference katedry trestního práva Ochrana základních práv a svobod prostředky trestního práva procesního plánovaná na 12. března 2020 se odkládá

Vážení účastnící konference, milé kolegyně, milí kolegové,

katedra trestního práva Právnické fakulty Univerzity Karlovy sděluje, že konference Ochrana základních práv a svobod prostředky trestního práva procesního plánovaná na 12. března 2020 se odkládá. Toto rozhodnutí bylo učiněno vzhledem k aktuální epidemiologické situaci, a to v souladu s rozhodnutím rektora Univerzity Karlovy. Konference se bude konat na podzim tohoto roku, o přesném datu budete včas informováni. Prosíme o informování dalších kolegů, u nichž nedisponujeme jejich e-mailem.

Účastnící, kteří ještě nedodali příspěvek, se žádají, aby tak učinili do 15. března 2020. Monografie na téma konference vyjde v Nakladatelství Leges, jak bylo původně plánováno.

Litujeme, že jsme se nemohli sejít, a těšíme se na podzim tohoto roku v Praze.

V Praze dne 10. března 2020

prof. JUDr. Jiří Jelínek, CSc.

vedoucí katedry trestního práva

Právnické fakulty Univerzity Karlovy