Katedra teorie práva a právních učení vypisuje konkurz na studentskou pomocnou vědeckou sílu

Katedra teorie práva a právních učení vypisuje
KONKURZ
na obsazení 1 místa studentské pomocné vědecké síly

Přihlásit se mohou studenti, kteří k datu konání ústního kola konkurzu (nikoliv tedy k datu podání přihlášek) úspěšně složili zkoušku z předmětu Teorie práva II, popř. alespoň získali zápočet z Teorie práva I. Dalším předpokladem je zájem o právní teorii a práci pro katedru, dobré studijní výsledky, znalost alespoň jednoho cizího jazyka a znalost práce na PC.

Přihlášky se zasílají tajemnici katedry, JUDr. Katarzyně Žák Krzyžankové, Ph.D., elektronickou poštou, a to na email: krzyzank@prf.cuni.cz

Součástí každé přihlášky musí být:

• strukturovaný životopis (vč. uvedení kontaktních údajů)
• stručný motivační dopis
• výpis vykonaných zkoušek a klasifikace

Termín uzavření přihlášek je stanoven na 30. června 2020.

Vybraní uchazeči budou pozváni do ústního kola, které proběhne začátkem července 2020.

Prof. JUDr. Aleš Gerloch, CSc.
                           vedoucí katedry teorie práva a právních učení