Katedra teorie práva a právních učení vypisuje konkurz na obsazení 1 místa studentské pomocné vědecké síly

Přihlásit se mohou studenti, kteří k datu konání ústního kola konkurzu (nikoliv tedy k datu podání přihlášek) úspěšně složili zkoušku z předmětu Teorie práva II, popř. alespoň získali zápočet z Teorie práva I. Dalším předpokladem je zájem o právní teorii a práci pro katedru, dobré studijní výsledky, znalost alespoň jednoho cizího jazyka a znalost práce na PC.

Přihlášky se zasílají tajemnici katedry, JUDr. Katarzyně Žák Krzyžankové, Ph.D., elektronickou poštou, a to na email: krzyzank@prf.cuni.cz.

Součástí každé přihlášky musí být:

· strukturovaný životopis (vč. uvedení kontaktních údajů)

· stručný motivační dopis

· výpis vykonaných zkoušek a klasifikace

Termín uzavření přihlášek je stanoven k 10. března 2020. Vybraní uchazeči budou pozváni do ústního kola, které proběhne v první polovině března 2020.

V Praze dne 15. ledna 2020

Prof. JUDr. Aleš Gerloch, CSc.

vedoucí katedry teorie práva a právních učení