Jaký byl Sportovní den KTV PF UK

Jaký byl Sportovní den KTV PF UK

V sobotu 4. prosince proběhl Sportovní den katedry tělesné výchovy PF UK. Spinning a zdravotní cvičení se sice nakonec nekonaly, ale zato proběhly turnaje ve stolním tenisu a ve volejbalu, kterých se zúčastnilo takřka 70 studentů nejen z naší fakulty.
Názvy volejbalových týmů byly dalším zpestřením. Kdo vyhrál? Krvavý záda, Skutkový omyl nebo Říkal kámoš? Nebo snad Rychlý šípy?

13. ROČNÍK PODZIMNÍ PRÁVNICKÉ PÁLKY

Turnaj ve stolním tenisu 2021 – dvouhra

Tradičního turnaje se po roční pauze, vynucené epidemickou situací kolem nemoci Covid-19, letos zúčastnilo 9 hráčů (8 mužů a 1 žena), kteří zápolili za pinčesovými stoly ve společné kategorii. Veškeré zápasy byly hrány na 3 vítězné sety. O konečném pořadí v soutěži se hrálo jednoduchým systémem každého s každým.

Výsledková listina (celkem odehráno 36 zápasů):

1. Matěj Mezera, PF (poměr výher - proher 8:0)

2. Jonáš Stoilov, PF (7:1)

3. Alan Kotula, PF (6:2)

4. Adam Kotyza, PF (5:3)

5. Jakub Láža, FSV (4:4)

6. Martin Hradec, PF (3:5)

7. Emma Gerginova, 3.LF (1:7)

8. Marek Šťastný, PF (1:7)

9. Jakub Kaláb, PF (1:7)

Některé zápasy byly velmi vyrovnané a dramatické až do posledního míčku. Každý vyhraný set hrál velikou roli a rozhodoval i o lepší pozici ve výsledném součtu.

foto_2

4. ROČNÍK MEMORIÁLU LENKY MRÁZKOVÉ

Podzimní volejbalový turnaj smíšených družstev 2021 (4M+2Ž)

Turnaje se zúčastnilo 10 týmů, tedy přibližně 60 studentů především z PF i z ostatních fakult UK. Hrálo se systémem na dvě skupiny po pěti družstvech, přičemž pouze první dvě postupovala do bojů o medaile. Družstva na třetím až pátém místě hrála o celkové umístění.

Výsledková listina (celkem odehráno 27 zápasů):

1. Říkal kámoš (IS FSV)

2. Krvavý záda (PF)

3. Multidimenzionální fenomén (PF)

4. Michle

5. Šimonovi hoes

6. Síto

7. Kudrnovci

8. Švestky

9. Rychlý šípy

10. Skutkový omyl

Děkujeme všem sportovcům za účast a těšíme se na viděnou při jarním Děkanském sportovním víkendu, který proběhne 2. a 3. 4. 2022!

Za KTV PF UK,

Mgr. Radek Jenček (stolní tenis), Mgr. Michal Mrtka a Mgr. Daniel Simmer (volejbal)