Grantová agentura UK vyhlásila 21. kolo soutěže pro předkládání nových projektů

Opatřením rektora č. 36/2023 bylo vyhlášeno nové kolo soutěže pro podávání projektů GAUK s počátkem řešení v roce 2024.

Soutěž je určena pro studenty magisterského či doktorského studijního programu ve standardní době studia. Předkládat je možné projekty s délkou řešení 1–3 roky a žádat o finanční podporu maximálně do výše 300 000 Kč/ rok.

Návrhy se předkládají prostřednictvím aplikace přístupné pod tímto odkazem GAUK.

Fakultní termín pro předkládání návrhů projektů byl opět stanoven na 1. listopadu 2023.

Podrobné informace pro žadatele naleznete ZDE

Pravidla soutěže (včetně Zásad a Grantového řádu) jsou přístupná ZDE

Odd. pro vědu a výzkum organizuje pro všechny zájemce, kteří se budou chtít do soutěže přihlásit informační seminář.

•    Cílem semináře je seznámit předkladatele s prostředím grantové aplikace, prostřednictvím které se projekty podávají.
•    Dále se dozvíte, jak správně napsat návrh projektu, jak sestavit řešitelský tým a náležitá pozornost bude také věnována finančním požadavkům.
•    Závěrem přiblížíme průběh hodnocení projektů Grantovou radou.
•    Nakonec budete mít možnost zeptat se na to, co Vás v souvislosti s podáváním projektů zajímá.

Seminář se uskuteční ve středu 18. října 2023 od 16:00 hod. v místnosti č. 38

Prosíme Vás o potvrzení Vaší účasti na email: osuchova@prf.cuni.cz