Fakultní kolo soutěže: Lidskoprávní moot court

Fakultní kolo soutěže: Lidskoprávní moot court

V pátek 16. 12. 2022 proběhlo fakultní kolo soutěže Lidskoprávní moot court pořádané Katedra právních dovedností a Česká společnost pro evropské a srovnávací právo.

Celkem se soutěže zúčastnilo 41 studentů a studentek, kteří v rámci 12 týmů nejdříve sepsali svá písemná podání a následně se pokusili přesvědčit soud při v rámci pátečního ústního jednání.

Vítězem se stal tým ve složení: Diana Petrová, Alžběta Pačesová, Kateřina Müllerová a Klára Fraňková.

Na 2. místě skončil tým ve složení Jasmína Pustaiová, Simon Puchý, Kristína Nagyová a Kristína Pesničáková.

Děkujeme všem zúčastněným studentům a studentkám! Postupujícm týmům moc gratulujeme k postupu do celostátního kola a držíme vám palce. Ať se vám na Ústavním soudu daří!