Ceny Praemium Excellentiae a ceny za výbornou vzdělávací činnost byly předány v rámci Noci fakulty 2023

obr

V rámci Noci fakulty konané dne 15. listopadu 2023 byly tradičně uděleny ceny pro nejlepší studenty i vyučující. V letošním roce byly ceny uděleny v těchto kategoriích:

Cena Praemium excellentiae za vynikající studijní výsledky:

• Ondřej Berta, Ota Cuřín, Adam Crhák, Josefína Landová, Lada Reisnerová, Adam Vaňko a Johana Žižáková za velmi úspěšnou reprezentaci naší fakulty na Vis East Moot v Hongkongu

Cena Praemium excellentiae za vynikající výsledek tvůrčí činnosti:

• Lucie Přenosilová za mimořádné výsledky v soutěži SVOČ

Cena Praemium excellentiae za vynikající diplomovou nebo disertační práci:

• JUDr. Jakub Dienstbier, Ph.D. za vynikající disertační práci na téma „Mimořádné vládnutí v českém ústavněprávním kontextu“
  • Mgr. Zuzana Andreska za vynikající diplomovou práci na téma „Řešení genderově podmíněného násilí na univerzitách: příklad Právnické fakulty Univerzity Karlovy”
  • Mgr. Sára Svobodová za vynikající diplomovou práci na téma „Paušální daň – legitimní nástroj nebo nedůvodná nerovnost?”
  • Mgr. Martin Košatka za vynikající diplomovou práci na téma „The Role of Criminal History of Sentencing: Theory and Practice”
  • Mgr. Petr Roháček za vynikající diplomovou práci na téma „Výuka etiky na právnických fakultách”

Cena za výbornou vzdělávací činnost na fakultě pro nejlepší výukové pracoviště:

• Katedra právních dovedností

Cena za výbornou vzdělávací činnost na fakultě pro nejlepšího vyučujícího doktoranda:

• JUDr. Simona Úlehlová
  • Mgr. Marek Zima

Cena za výbornou vzdělávací činnost na fakultě pro nejlepšího vyučujícího (udělena na základě hlasování studentů):

• JUDr. Mgr. Marek Dvořák, Ph.D.
  • JUDr. Jan Exner, Ph.D.
  • prof. JUDr. PhDr. Jan Wintr, Ph.D.

Všem oceněným srdečně gratulujeme!