Centrum právních dovedností přijme pomvěda/pomvědku

Centrum právních dovedností hledá novou studentskou pomocnou vědeckou sílu. Jelikož preferujeme dlouhodobější spolupráci, rozhlížíme se hlavně mezi studenty nižších ročníků, jedná se tak o nabídku především pro studenty prvního ročníku.

Co nabízíme:

• možnost nahlédnout do fungování stále ještě relativně nového pracoviště fakulty,
  • práci na zajímavých vzdělávacích projektech vedených členy centra,
  • podíl na zajišťování fungování jednotlivých předmětů centra. To znamená hlavně komunikaci s poskytovateli odborných právních praxí i se studenty fakulty,
    kteří praxi vykonávají. Dále pak podíl na shromažďování a vyhodnocování zpětné vazby, asistence během přípravy a výuky předmětu Úvod do studia práva a podobně,
  • spolupráci na psaní akademických a jiných textů věnovaných praktickému rozměru právnického studia i právnímu vzdělávání jako takovému,
  • stipendium za pomvědskou činnost vyplácené dvakrát ročně ve výši dle aktuálních předpisů.

Co požadujeme:

• především schopnost zvládat vlastní time management, sledovat zadávané úkoly a rozvrhovat si časově jejich řešení,
  • důslednost a preciznost v odevzdávaných výstupech, vnímání odpovědnosti za práci celého týmu,
  • schopnost ovládání aplikací MS Office 365 a ochotu k osvojení si ovládání systému Moodle,
  • zájem o témata související s právním vzděláváním a praktickými metodami výuky jako jsou stáže, moot courty, simulace, problem-based learning, flipped classroom…,
  • znalost angličtiny, případně dalšího cizího jazyka.

Předpokládaný nástup je v září 2021, kdy se nový člen centra právních dovedností zapojí v prezenční formě (v níž všichni doufáme) do organizace Úvodu do studia práva.

Kdyby vás naše představení náplně práce neuspokojilo, napište našim současným pomvědkám přes Messenger centra. Rádi Vám k práci pro nás napíšou své zkušenosti.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, vyplňte tento elektronický formulář nejdéle do středy 26. května 2021: https://forms.office.com/r/Zgzh9jrN8k (K vyplnění formuláře je nutné přihlášení univerzitním účtem (stejně jako do MS Teams.)

Vybrané uchazeče pozveme k ústnímu kolu výběrového řízení, které se uskuteční online na Zoom v pondělí 31. května v čase mezi 13:00–16:00 hod. Konkrétní čas upřesníme zájemcům v pozvánce, kterou pošleme ve čtvrtek 27. května.

Na vaše přihlášky se těšíme.

Michal Urban, Hana Draslarová, Kristina Blažková, Viktor Hatina
základní tým centra