BTHA - nabídka grantových možností pro projekty s bavorskými univerzitami (zejména digitalizace výuky)

Vážení,

rádi bychom s Vámi sdíleli informace Česko-bavorské vysokoškolské agentury BTHA, která reaguje na aktuální pandemii a rozhodla se vypsat dva mimořádné grantové programy pro vědce a pedagogy bavorských univerzit a vysokých škol ke spolupráci s kolegy na vysokých školách a výzkumných institucích v České republice. Bavorské vysoké školy tak mohou žádat o prostředky pro krátkodobé nebo právě začínající česko-bavorské projekty zaměřené na:

o   pandemii onemocnění covid-19 a její následky pro vědu a společnost

o   digitální formáty ve vědě a výuce (předpokládáme, že z hlediska PF UK je toto případně relevantní část výzvy)

Obě mimořádné grantové výzvy jsou otevřené projektům ze všech vědních oborů. Vyzvu a formulář žádosti naleznete na stránkách BTHA českojazyčné rubrice „Granty“, podstránka „Akademické projekty“.

Žádosti můžete podávat průběžně do 20. července 2020 (až do vyčerpání prostředků).

Výše podpory se pohybuje mezi 1.000 a 10.000 Eur.