4EU+ online workshop „Towards Educational Pathways“ 26.1.2022

Vážení,

dovolte, abychom Vás informovali o metodickém semináři k možným projektům v rámci univerzitní aliance 4EU+:

Zástupci Flagshipu 2 Aliance 4EU+ („Europe in a changing world: Understanding and engaging societies, economies, cultures and languages“) pořádají ve středu 26. ledna od 13:00 online workshop „Towards Educational Pathways“. Na akci jsou zváni všichni akademici, kteří již v rámci 4EU+ spolupracují na některých vzdělávacích aktivitách, i ti, kteří by se rádi zapojili v budoucnu. Zúčastnit se mohou také studenti, např. ti, kteří se již zapojili do aktivit Flagshipu 2.

V rámci Flagshipu 2 se budou vytvářet tři learning pathways:

·Multilingualism,

·European citizenship,

·European Pluralities.

Zejména kolegové vyučující kurzy týkající se těchto oblastí budou na akci velmi vítáni.

Pro účast je třeba vyplnit registrační formulář do 23. ledna.

Více informací naleznete zde: https://4euplus.eu/4EU-16.html?event=23398&lang=en.