Tým naší fakulty získal třetí místo na soutěži Vis East v Hongkongu!

obr

Tým naší fakulty získal třetí místo na soutěži Vis East v Hongkongu!

Včera skončilo finále soutěže Vis East v Hongkongu a my máme velkou radost, že vám můžeme oznámit skvělou novinku. Tým naší fakulty získal nejen čestné uznání za podání jménem navrhovatele, ale umístil se na třetím místě s podáním za odpůrce (remíza s Vis Moot Mnichov)! V konkurenci 110 týmů je to úžasný úspěch.

Jména studentek a studentů jsou: Ondřej Berta, Ota Cuřín, Adam Crhák, Josefína Landová, Lada Reisnerová, Adam Vaňko, Johanka Žižáková.

Tým moc děkuje všem koučům a mentorům za veškerou cennou zpětnou vazbu. Dále děkuje jejich partnerovi Clifford Chance Praha za podporu při jejich cestě na Vis East a blahopřeje Vis Moot Teamu Humboldtovy univerzity v Berlíně a Vis Moot Teamu Mannheim za to, že je předběhli jako první vicemistr a vítěz nejlepšího memoranda za respondenta!

Za necelý týden tým pokračuje na finále Willem C. Vis Moot ve Vídni, kde se utká s dalšími 387 týmy z celého světa.

Moc gratulujeme všem zúčastněným!