Rektorát Univerzity Karlovy, odbor veřejných zakázek, hledá nového kolegu/ kolegyni na pozici: Právník/právnička pro oblast veřejných zakázek

Právník/právnička pro oblast veřejných zakázek - rektorát UK

Zajímáte se o právo veřejných zakázek? Chcete se s námi podílet na realizaci zajímavých projektů, hledat nová, inovativní řešení a nacházet cesty k udržitelnému nákupu? Hledáte kreativní a rozmanitou práci v menším přátelském kolektivu nadšených lidí v centru Prahy? Pojďte na rektorát Karlovky! Náš tým se podílí na chodu univerzity v oblasti veřejných zakázek. Šanci mají i čerství absolventi právnických fakult.

Co bude Vaší náplní práce:

Zadávání veřejných zakázek, zejména

• příprava zadávacích podmínek veřejných zakázek
  • sestavování smluv pro zadávací řízení
  • samostatná organizace a administrace veřejných zakázek
  • dohled a pomoc zadavatelům v rámci UK a s tím spojené činnosti:
  • posuzování správnosti postupů zadavatele v zadávacím řízení
  • právní poradenství v oblasti veřejných zakázek
  • vypracovávání odpovědí na dotazy zadavatelů
  • výklad a připomínkování právních a vnitřních předpisů týkajících se veřejného zadávání
  • tvorba vnitřních předpisů v oblasti veřejného zadávání

Co od Vás očekáváme?

• VŠ vzdělání v oboru právo – i těsně před dokončením VŠ studia
  • samostatnost, odpovědnost, pečlivost, spolehlivost
  • dobrá orientace v problematice veřejného zadávání výhodou
  • uživatelská znalost práce s PC, ASPI nebo s jiným systémem právních informací
  • trestní bezúhonnost (doloženo výpisem z rejstříku trestů)
  • schopnost týmové spolupráce
  • inovativní myšlení, otevřenost ke změnám

Uvítáme Vás, kteří máte za sebou například:

• praxi v oboru veřejných zakázek
  • praxi ve veřejné sféře
  • zkušenost s tvorbou smluv

Co vám nabízíme?

• Práci na plný pracovní úvazek
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Zázemí vysoce prestižní instituce
  • Různorodou práci s prvky kreativity
  • Možnosti dalšího vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 volných dní pro osobní rozvoj ročně
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost práce z domova
  • Příspěvek na stravování, příspěvky ze sociálního fondu, příspěvek na penzijní/životní připojištění, a další zaměstnanecké benefity - Multisport karta, slevy u partnerů UK, univerzitní akce, možnost zvýhodněného využití sportovních středisek UK, přístup do knihoven atd.)
  • Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy

Zaučíme, vyšleme na školení i odborná fóra, abyste nabrali potřebné informace do začátku Vaší pracovní kariéry.

Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás naše nabídka?

To nás těší. Pošlete nám svůj profesní životopis spolu se stručným průvodním dopisem na e-mailovou adresu osobni@ruk.cuni.cz.
Vybraní uchazeči budou vyzváni ke zpracování vzorového právního rozboru. Úspěšní zpracovatelé budou pozváni k ústnímu pohovoru.